/

בובות אספנות

/

בובות אספנות

בובות אספנות נועדו לא רק לילדים אלא גם למבוגרים. יש לא מעט מבוגרים שעוסקים באספנות של מיני בובות. חנות קוליו מציעה בובות אספנותבובות גיבורי עלבובות סוניקבובות דרגון בולבובות ריק ומורטי ועוד. ההערצה של בובות גיבורי על בגיל יחסית מבוגר הוא תחום מעניין. אנשים מחפשים ומתחברים לדברים שיגדירו אותם ותחום האספנות בהחלט עונה על הצורך הזה.

אנו ב-coolioo, מתמחים בייבוא ושיווק בובות אספנותבובות סוניקבובות דרגון בולבובות ריק ומורטי, גאדג'טים מיוחדים ומוצרי פופ למיניהם. בדיוק כמו צ'יף אינדיאני המוביל את שבטו, כך אנו מובילים אתכם לחוויה הבאה בקטגורית עולם הבובות, הגאדג'טים והצעצועים בישראל. אנו עוקבים אחרי השינויים הדינמיים בעולם בשאיפה תמיד להישאר מעודכנים ולספק לכם את הצעצועים והאביזרים החדישים והמפתיעים ביותר.

התחלנו את דרכנו כבר ב-2012, עם ייבוא סוגי צעצועים מסין. לאחר צבירת ניסיון הכרחי בתחום התחלנו לייבא בובות אספנות ומותגים פופולריים ונחשבים מסביב לגלובוס. אנו שמים לעצמנו מטרה לספק לישראלים את המוצרים המיוחדים, והמגניבים ביותר בשוק הגאדג'טים והצעצועים.

כל מי שאוסף בובות יודע כמה זה חמוד וממכר. זה הופך אנשים רציניים לרכים יותר, עונה על הצורך הבסיסי שלהם להגדיר את עצמם דרך פריטי אספנות שלהם, מאפשר להם להשאר עוד קצת ילדים, שומר על התלהבות ורוח צעירה. אספנות של בובות מאפשרת למבוגרים לעסוק במשהו לכאורה ילדי מבלי להיות מובכים מדי בגלל זה. ברשתות חברתיות ישנו קהל אספנים ומעריצים גדול למדי במגוון פריטי אספנות. אנשים משתפים את האוספים שלהם, לעתים מתחלפים בפרטי אספנות ויש להם אפילו קהל מעריצים אדוק שעוקב אחריהם. מה שקרה לאחרונה זה שיצרני צעצועים החלו גם הם לעקוב אחר האספנים על מנת לספק את הדברים הכי חמים והכי מבוקשים בשוק. על פניו מדובר בבובות בלבד, אך המגוון הוא אדיר, מתאים לכל הגילאים, עונה לטעמם של רבים ועונה על צורך ותחומי עניין מגוונים. הצורך והביקוש של אספני בובות למיניהן רק הולך וגובר וכך גם ההיצע. אנו ב- coolioo מודעים לכך ולכן עוקבים בדריכות אחר כל חידוש על מנת להביא אותו ללקוחותינו הנאמנים, אשר סומכים עלינו כי נדע לספק להם את הדברים הרלוונטיים והעכשוויים ביותר.