/

מתנות לגיימרים

/

כל מי שלמתלבט איך ואילו מתנות לגיימרים לבחור, מוזמן אלינו ל-coolioo. אנו ב- coolioo,  מתמחים בייבוא ושיווק גאדג'טים מיוחדים ומוצרי פופ. בדיוק כמו צ'יף אינדיאני המוביל את שבטו, כך אנו מובילים אתכם לחוויה הבאה בקטגורית עולם הגאדג'טים והצעצועים בישראל. אנו עוקבים אחרי השינויים הדינמיים בעולם בשאיפה תמיד להישאר מעודכנים ולספק לכם את הצעצועים והאביזרים החדישים והמפתיעים ביותר. אצלנו תמצאו מגוון מתנות לגיקיםגאדגטים מכל הסוגים וכן מבחר מתנות לגיימרים. אז אם אתם מעוניינים לשמח גיימר קרוב לליבכם, תוכלו לעשות זאת ב- coolioo.

התחלנו את דרכנו כבר ב-2012, עם ייבוא סוגי צעצועים מסין. לאחר צבירת ניסיון הכרחי בתחום, התחלנו לייבא מותגים פופולריים ונחשבים מסביב לגלובוס. אנו שמים לעצמנו מטרה לספק לישראלים את המוצרים המיוחדים והמגניבים ביותר בשוק הגאדג'טים והצעצועים.

אצלנו תוכלו למצוא מגוון מותגים מכל העולם.

אם יש לכם חבר גיימר, בן משפחה גיימר או ילד גיימר, אתם בטח יודעים אילו מתנות לגיימרים הוא ירצה לקבל ואילו סוגים של גאדגטים הוא אוהב. כמו כן, ניתן למצוא מגוון מתנות לגיקים שביניהם.

אחת השאלות המנחות בבחירת מתנות לגיימרים היא עד כמה הגיימר הוא באמת גיימר. אם הוא גיימר אמיתי, הוא ישמח לקבל את הקלאסיקות הידועות שיעלו בו נוסטלגיה וגם גרסאות חדשות ומחודשות למשחקים מוכרים.

coolioo מציע מגוון מתנות איכותיות שמחולקות לקטגוריות שונות ויכולות להתאים לימי הולדת או לכל אירוע אחר. אין הרגשה שמשתווה לסיפוק שיחוש הגיימר שלכם אם תקלעו בדיוק לטעמו ותצליחו לשמח אותו. המתנות שאנו מציעים והמגוון הגדול הקיים אצלנו, של משחקים ואביזרים, בהחלט ניתן לשמח כל גיימר.

השאיפה שלנו היא להיות ראשונים, עדכניים וחדשניים בתחומינו ולתת מענה לצרכים של כל הגיימרים. המגוון הגדול הקיים היום, מעודד תחרותיות ומעניק הנאה גדולה לכל גיימר, כאשר תוך כדי המשחקים, הביצועים כל הזמן הולכים ומשתפרים. אצלנו ב- coolioo תמצאו משחקים, מוצרים שונים וציוד הקפי מובחר על פי קטגוריות שונות, כאשר כל מתג, כל סטיק, כל כפתור וכל פרט בכל משחק, נועדו לאפשר לכם הנאה מירבית ואפשרות לנצח. אנו מעניקים מבחר פתרונות אולטימטיביים לכל גיימר, תוך חסכון כספי עם המוצרים השווים, החדשניים והמתקדמים ביותר הקיימים בשוק.